Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ai schimba finalul unui anime?

5 participan?i

In jos

Ai schimba finalul unui anime? Empty Ai schimba finalul unui anime?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:43 pm

Ai schimba finalul unui anime?

Daca as putea schimba finalul unui anime, as schimba sfarsitul din Yu Yu Hakusho. As fi vrut ca Hiei sa ii spuna Yukinei ca e fratele ei, Raizen sa nu fi murit, Botan sa fie impreuna cu Koenma. In plus, as mai fi adaugat cateva episoade, pentru ca mi s-a parut un final prea brusc.

Deaesemenea as fi schimbat finalul din Death Note. Mi-as fi dorit ca Light sa nu moara si planul lui sa reuseasca chiar daca asta insemna ca toti ceilalti aflati in aceeasi camera cu el ar fi murit. A fost foarte trist ultimul episod, nu ma asteptam ca Light sa fie ucis tocmai de Ryuk. Si daca ar fi sfarsit in inchisoare tot era mai bine... Doar sa nu moara No


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Lun Iul 14, 2008 8:32 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Ai schimba finalul unui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai schimba finalul unui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ai schimba finalul unui anime? Empty Re: Ai schimba finalul unui anime?

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:50 pm

Eu as schimba finalul in mai multe animeuri. In primul rand l-as schimba in Death Note si nu l-as mai lasa pe L sa moara, ci sa isi continue lupta indarjita cu Light, asta si pentru ca Near mi s-a parut o copie fidela dupa L.
Apoi urmeaza Yu Yu Hakusho. As fi vrut ca Hiei sa ii marturiseasca Yukinei ca este fratele ei deoarece aceasta a suferit mult si s-ar fi bucurat sa afle adevarul. Altceva... mi-ar fi placut ca Botan sa faca un cuplu Koenma, intotdeauna am crezut ca se potrivesc.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Ai schimba finalul unui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai schimba finalul unui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Ai schimba finalul unui anime? Empty Re: Ai schimba finalul unui anime?

Mesaj  Saya Vin Oct 31, 2008 4:21 pm

De acord 100% cu Andy-Misa. Si eu cred la fel! Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Ai schimba finalul unui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai schimba finalul unui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Ai schimba finalul unui anime? Empty Re: Ai schimba finalul unui anime?

Mesaj  yume Mier Noi 19, 2008 7:58 pm

Cred ca la tooooaaate animeurile pe care le-am vazut le-as schimba finalurile... Nu stiu daca a fost vreun anime care sa-mi placa cum se termina... Razz
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Ai schimba finalul unui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai schimba finalul unui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Ai schimba finalul unui anime? Empty Re: Ai schimba finalul unui anime?

Mesaj  Yami Sam Mar 13, 2010 11:40 pm

As schimba finalul animeului Death Note...Light invingator conducand-si noua lume....un anime in care "raul' castiga.....
Yami
Yami
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Ai schimba finalul unui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai schimba finalul unui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Ai schimba finalul unui anime? Empty Re: Ai schimba finalul unui anime?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum