Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Animax

5 participan?i

In jos

Animax Empty Animax

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:44 pm

Animax e postul meu tv preferat. Il ador... Datorita lui am descoperit animeurile si de atunci ma uit in fiecare zi. Sunt foarte multumita de acest post pentru ca pe internet nu prea ma uit la animeuri. So Animax is the best!!!


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Lun Iul 14, 2008 8:36 pm, editata de 1 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Animax Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Animax Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Animax Empty Re: Animax

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:48 pm

Animax e cel mai vizionat post tv. Imi place tare mult acest canal, deoarece aici am vazut pentru prima oara un anime. Si de atunci, urmaresc zi de zi si abia astept difuzarea unui nou anime. Eu consider ca este o metoda prin care sa vedem animeuri, deoarece nu toate se gasesc pe internet si nu toate au subtitrare.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Animax Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Animax Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Animax Empty Re: Animax

Mesaj  yume Sam Dec 06, 2008 8:42 pm

Contrazic putin cele spuse de Andy-Misa...pe internet se pot gasi mult mai multe animeuri decat la tv, dar ce-i drept nu toate au subtitrare (desi pana acum nu am avut probleme). Animax e un post frumos si vizionat, creat special pentru copii si nu numai Wink , deschizand portile catre lumea anime. E destul de bine organizat si imi place ca nu se incurca dand episoadele amestecate si de 15 000 de ori acelasi episod intr-o luna... Sunt animeuri de toate categoriile, de la Parodie si Comedie la cele Yuri, pentru toate varstele. Imi place ca post tv, fiind singurul post de desene la care m-as uita non-stop. Razz
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Animax Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Animax Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Animax Empty Re: Animax

Mesaj  Saya Mar Ian 20, 2009 11:29 am

Inainte sa descopar canalul A+ (deoarece asa se numea inainte)nu credeam ca exista desene animate pentru oamenii cu varste cuprinse intre 10-25 de ani.Era ceva imposibil pentru mine..........nu gaseam decat genul acela de desene care se difuzeaza pe pe minimax Laughing A fost incredibil............. Shocked Animax este intradevar un post bine organizat interesant si relaxant. Mereu exista ceva la care sa te uiti si niciun serial nu e la fel I love you
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Animax Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Animax Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Animax Empty Re: Animax

Mesaj  Yami Sam Mar 13, 2010 11:04 pm

Si eu il ador :-<....acolo am descoperit anime...si intr-un fel destul de haios:))....dar eu nu mai pot prinde Animax:(( cel de la Digi Tv l-au scos...halal publicitate anime in Romania....dobitoci...
Yami
Yami
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Animax Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Animax Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Animax Empty Re: Animax

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum