Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

5 participan?i

In jos

Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

sub 3 ore
 
intre 3-5 ore
 
intre 5-7 ore
 
intre 7-10 ore
 
intre 10-15 ore
 
intre 15 -20 ore
 
 
 
Vezi rezultatele

Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Empty Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:45 pm

Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Eu ma uit la animeuri cam 7-10 ore pe saptamana. In timpul saptamanii am programul foarte incarcat si nu vad decat o ora, o ora si jumatate in fiecare zi, dar recuperez in week-end, cand am mai mult timp.


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Lun Iul 14, 2008 8:38 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Empty Re: Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:45 pm

Eu am ales intre 3-5 ore. Nu ma uit foarte mult in timpul saptamanii deoarece am un program foarte incarcat, iar in weekend de cele mai multe ori sunt plecata. Dar oricum, ma uit la animeuri cel putin o ora in fiecare zi.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Empty Re: Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Mesaj  dogyoukai_girl Joi Sept 11, 2008 12:10 pm

Eu ma uit la animeuri cam 10-15 ore pe saptamana chiar daca am programul incarcat. Eu cum invat dupa-amiaza, trebuia sa imi scriu seara ca sa am timp sa invat dimineata, dar chiar si asa cand imi scriu seara tot ma uit, iar in week-end stau cam jumatate de zi pentru a viziona.
dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Empty Re: Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Mesaj  Saya Vin Oct 31, 2008 4:27 pm

Eu ma uit 14-15 ore pe saptamana!
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Empty Re: Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Mesaj  yume Vin Oct 31, 2008 7:45 pm

Eu sunt mai nebuna ..asaa... Laughing cam intre 15- 20 de ore pe saptamana....daca ma uit intr-o zi 2-3 ore...pot sa ma uit in alta zi chiar si de dimineata pana seara. lol! ..mai ales cand sunt suparata pe ceva sau sunt nervoasa si mai ales cand am timp...o cura de anime nu strica niciodata...ma calmeaza...imi place sa fac ceva placut in timpul liber...
Bine...acum sincer.... nu sunt chiar maniaca...sa stau in fiecare saptamana sa ma uit asa de des la anime...insa, cand prind, ma uit pana nu mai pot.
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Cate ore pe saptamana va uitati la anime? Empty Re: Cate ore pe saptamana va uitati la anime?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum