Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Care este personalitatea ta?

+2
Andy-Misa
Mada-Kurama
6 participan?i

In jos

Care este personalitatea ta? Empty Care este personalitatea ta?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 17, 2008 10:51 pm

Click aici daca vrei sa faci testul.

Care este personalitatea ta? Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana distractiva dar timida in acelasi timp. Te bucuri de fiecare moment din viata si nu regreti fiecare pas facut de tine. Esti inteligent/a , foarte amuzant/a si reusesti sa faci oamenii sa zambeasca oricat de tristi ar fi. Esti sufletul petrecerilor...atunci cand mergi."

Al tau care este?
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Care este personalitatea ta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este personalitatea ta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Care este personalitatea ta? Empty Re: Care este personalitatea ta?

Mesaj  Andy-Misa Vin Sept 05, 2008 5:45 am

Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana distractiva dar timida in acelasi timp. Te bucuri de fiecare moment din viata si nu regreti fiecare pas facut de tine. Esti inteligent/a , foarte amuzant/a si reusesti sa faci oamenii sa zambeasca oricat de tristi ar fi. Esti sufletul petrecerilor...atunci cand mergi." Very Happy Very Happy
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 28
Localizare : Anime World
Warn :
Care este personalitatea ta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este personalitatea ta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Care este personalitatea ta? Empty Re: Care este personalitatea ta?

Mesaj  sora_naegino1 Vin Sept 05, 2008 6:48 pm

Care este personalitatea ta? Rezultatul meu a fost: "Ai multe personalitati, fiind unic/a. Ai multe talente desi nu le-ai descoperit pe toate. Nu conteaza cum, dar orice lucru plictisitor devine interesant datorita tie. Iti poti schimba personalitatea intr-o clipa."

sora_naegino1
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Care este personalitatea ta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este personalitatea ta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Sus In jos

Care este personalitatea ta? Empty Re: Care este personalitatea ta?

Mesaj  dogyoukai_girl Mar Sept 09, 2008 8:33 pm

Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana misterioasa ce calatoreste mult. Iti place sa fii la moda si nu-ti pasa ce cred ceilalti despre tine. Iubesti muzica si sa fii acompaniata de cativa prieteni."
dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
Care este personalitatea ta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este personalitatea ta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

Care este personalitatea ta? Empty Re: Care este personalitatea ta?

Mesaj  yume Sam Dec 06, 2008 11:25 pm

"Ai multe personalitati, fiind unic/a. Ai multe talente desi nu le-ai descoperit pe toate. Nu conteaza cum, dar orice lucru plictisitor devine interesant datorita tie. Iti poti schimba personalitatea intr-o clipa."
Suspect mai greu la mine cu personalitatea Laughing
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Care este personalitatea ta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este personalitatea ta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Care este personalitatea ta? Empty Re: Care este personalitatea ta?

Mesaj  Saya Lun Iun 08, 2009 7:28 am

Ai multe personalitati, fiind unica. Ai multe talente desi nu le-ai descoperit pe toate. Nu conteaza cum, dar orice lucru plictisitor devine interesant datorita tie. Iti poti schimba personalitatea intr-o clipa.
Oare? scratch...eu mereu credeam ca sunt un extraterestru alien
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Care este personalitatea ta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este personalitatea ta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Care este personalitatea ta? Empty Re: Care este personalitatea ta?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum