Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Hannah Montana

4 participan?i

In jos

Hannah Montana Empty Hannah Montana

Mesaj  Raluky_Dark_Girl Mar Noi 04, 2008 2:38 pm

Hannah Montana este un serial de televiziune pentru copii produs de Disney Channel. Acest serial prezintă viața unei liceene, Miley Cyrus care joacă și rolul unei prințese a muzicii pop, Hannah Montana.

Raluky_Dark_Girl
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 30
Warn :
Hannah Montana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hannah Montana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/11/2008

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj  Saya Sam Apr 11, 2009 3:55 pm

Fara suparare..dar mie nu prea imi place Hannah Montana...nu stiu de ce dar nu imi place Embarassed
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Hannah Montana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hannah Montana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj  yume Mar Iul 07, 2009 6:51 pm

Serialul e ok pentru copii. Sincer mi se pare destul de educativ din moment ce e prezentata destul de bine viata, practic, a unui copil care se maturizeaza, devine adolescent si trece prin incercarile varstei. E dragut... eu sincer nu ma uit ca nu ma pasioneaza, dar nu sunt nici contra. Smile
Hannah Montana Hannah-montana1
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Hannah Montana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hannah Montana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj  Imyubi Mier Sept 22, 2010 9:48 pm

e ok pentru copii cu varste intre 7-9 ani...
era ok la inceput, ce e drept plictisitor dar acum a luat.o de.a dreptul razna.
trebuie sa te corectez,hannah montata nu a fost o printesa a muzicii POp.....cel putin pentru mine este un nimic foarte comercial care urmareste sa ameteasca cateva fetite iar apoi sa scoata pana de la acadele cu hannah sau miley (vai ce interesant) pana la .....ghiozdane, si perne..multe! este deja prea mult pentru o persoana limitata, pot spune ca nu are nici macar voce ci doar ureche muzicala probabil...melodii editate in studio.
scuze ca am intervenit din moment ce nu sunt fan dar pur si simplu cand aud de hannah montana ma inrosesc toata si imi vine sa urlu .....de nervi, nu de altele. eu sper sa nu mai fie fani [sry,sry]....whatever fiecare e liber sa ii placa ce vrea

bye
Imyubi
Imyubi
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 74
Warn :
Hannah Montana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hannah Montana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/09/2010

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj  yume Vin Oct 08, 2010 12:07 am

Imyubi... te rog fi atenta la ce scrie " joacă și rolul unei prințese a muzicii pop" joaca rolul deci joaca rolul in serial, e al ei, ocupa ce loc vrea, chiar daca in realitate nu prea e asa Razz ... Si te inteleg cand zici ca e peste tot si devine enervant, dar daca nu ti-ai dat seama pe vremea mea sau ma rog, a noastra era Barbie... peste tot:carti, caiete, penare, rucsace, creioane, acadele, papusi si la Mc si in magazine si peste tot... acum e o mica schimbare. E tot blonda si are ochii albastrii.. Iti vine sa te aprinzi cand vezi atata exces, dar asta inseamna vanzare si momentan e plin de comercial de la avatar la harry potter si hannah montana.. Probabil cand o sa avem noi copii cine stie ce o sa mai apara.. Laughing
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Hannah Montana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hannah Montana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Hannah Montana Empty Re: Hannah Montana

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum