Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ai vrea sa fii un stapan al hartiei?

4 participan?i

In jos

Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Empty Ai vrea sa fii un stapan al hartiei?

Mesaj  Saya Dum Ian 18, 2009 8:56 pm

Este destul de dragut sa fi un stapan al hartiei...nu ar fii o idee rea sa existe si in lumea reala...sunt puternici, intelepti si buni....eu una as vrea sa incerc...voi? Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Empty Re: Ai vrea sa fii un stapan al hartiei?

Mesaj  Eve and Wall-e Mier Apr 15, 2009 10:40 pm

Categoric. Ar fii foarte tare sa pot sa controlez hartia. Si as vrea sa am abilitatea lui Maggie sa pot face figurine din hartie.
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Empty Re: Ai vrea sa fii un stapan al hartiei?

Mesaj  yume Vin Apr 24, 2009 11:29 am

Mi-ar place foarte mult. Ar fi interesant sa pot controla hartia cum vreau si chiar sa o transform intr-un "obiect zburator" Very Happy
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Empty Re: Ai vrea sa fii un stapan al hartiei?

Mesaj  Yami Sam Mar 13, 2010 10:52 pm

Cine nu si-ar dori....si cred ca as fi destul de puternica:))....adica citesc destul de mult...mai ales in lunga mea calatorie cu metroul catre sau dupa scoala:))
Ar fi super sa controlezi hartia un lucru asa de normal care se gaseste oriunde
Imagineaza-ti sa ai o arma mortala pe langa tine in orice secunda si nimeni sa nu-i dea seama:)) glumesc desigur
Pacat ca hartia poate fi distrusa usor...
Yami
Yami
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Ai vrea sa fii un stapan al hartiei? Empty Re: Ai vrea sa fii un stapan al hartiei?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum