Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Noutati si Barfe

In jos

Noutati si Barfe Empty Noutati si Barfe

Mesaj  Saya Dum Sept 06, 2009 1:38 pm

stiti o barfa tare sau o noutate?.......vreti sa o impartasiti cu ceilalti dar nu stiti unde?..........aici este locul potrivit....de asemenea......daca aveti vreo nelamurire....puteti intreba iar eu sau alti membrii ....vom incerca sa raspundem.....
Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty Re: Noutati si Barfe

Mesaj  Saya Dum Sept 06, 2009 2:14 pm

LA MULTI ANI BEYONCE!
Beyonce Giselle Knowles a implinit 28 de ani.Cantareata s-a nascut pe 4 septembrie 1981,in Houston,Texas si a devenit cunoscuta la nivel mondial spre sfarsitul anilor 90,cand canta in trupa Destyni's Child.
De la prima auditie ,pe cand avea 12 ani si pana in prezent,Beyonce nu a fost implicata in scandaluri,asa ca tabloidele nu s-au ingramadit s-o plaseze pe prima pagina ,decat daca era si un barbat la mijloc.
Ghinionul ziarelor de scandal a fost ca Bee n-a prea fost vazuta decat in compania lui Jay-Z.
Cei doi au o relatie de 7 ani iar in aprilie 2008 s-au casatorit in secret in New York.Din 2003 Beyonce si-a consolidat cariera solo si,in prezent,este una dintre cele mai de succes artiste, dominand topurile vedetelor sub 30 de ani cu cele mai mari castiguri.
Pe langa cariera muzicala ,Beyonce a jucat si in filme printre care "Pink Panther" si"Obsessed",iar in 2007 a sustinut un concert la Cluj Napoca.
Noutati si Barfe 1553rpi






BASSHUNTER-DECLARATIE DE DRAGOSTE PENTRU........
Basshunter si-a publicat pe pagina de MySpace o declaratie de dragosta pentru,pentru....ia sa vedem


" Vreau doar sa spun ca iubesc Youtube .Youtube este centrul universului pentru mine.Petrec minim 3 ore pe zi pe Youtube,uitandu-ma la videoclipuri,citind comentarii....imi place sa citesc comentarii "a declarat Basshunter
Noutati si Barfe 2r4obxc
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty Re: Noutati si Barfe

Mesaj  Saya Dum Sept 06, 2009 3:06 pm

TURNEUL MADONNEI "STICKY AND SWEET" INTRA IN ISTORIE CU INCASARI RECORD


Turneul mondial "Sticky and Sweet" al Madonnei a avut incasari record pentru un artist solo:408 milioane dolari, fiind cel de-al doilea cel mai bine vandut turneu din istorie, dupa cel al formatiei Rolling Stones "Bigger Bang".
"Sticky and Sweet" a inceput in august 2008, a trecut prin 32 de tari, inclusiv Romania si s-a terminat pe 2 septembrie in Israel.
3,5 milioane de oameni au venit sa o vada pe diva in cele 85 de show-uri,a anuntat organizatorul Live Nation.
Anterior,recordul pentru cel mai bine vandut artist solo i-a apartinut tot Madonnei."Connfessions" tour a strans 194 de milioane de dolari,in 2006.
Cifrele oficiale indica faptul ca in Romania, pentru concertul sustinut in Parcul Izvor pe 26 august s-au vandut 69.000 de bilete ,iar in Bulgaria 54.000 .
Noutati si Barfe 25u78cn





SHAKIRA DOMINA TOPUL CELOR MAI BINE VANDUTE SINGLE-URI (2000-2009)


Nu multi artisti se pot lauda in prezent cu vanzari de peste 5 milioane de exemplare ale unui singur single, lansat din 2000 incoace. Shakira este o exceptie ea avand nu una ci patru piese care depasesc cifra mentionata, se arata intr-un top publicat de yahoo!music.
Pe locul 1 in topul vanzarilor s-a clasat "Hips don't lie" ,un featuring intre Shakira si Wyclef Jean. Locul 2 este ocupat de Beyonce cu singleul "Crazy in love"(feat Jay-Z),iar locul 3 a revenit formatiei Black Eyed Peas pentru "My Humps"
Nici Britney Spears nu sta rau.Cantareata apare in top 20 cu trei singleuri:"Toxic" , "Womanizer" ,si "Oops...I did it again".



DACA VRETI SA VEDETI TOP 20 -CELE MAI BINE VANDUTE SINGLE-URI(2000-2009)...IL GASITI LA CATEGORIA TOPURI SI VERSURI.!!!!!!!!!!!
Noutati si Barfe Ridj5z
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty Re: Noutati si Barfe

Mesaj  Saya Lun Sept 07, 2009 1:58 pm

"Happy" CEL MAI NOU SINGLE LEONA LEWIS, IN PREMIERA LA RADIO ZU



Leona Lewis este happy la Zu.In premiera in Fm-ul romanesc,radio ZU difuzeaza joi 10 septembrie, cel mai nou single Leona Lewis, :Happy".
Piesa va putea fi ascultata in prima auditie incepand cu ora 10, in programul lui Silviu Andrei. "Happy" este primul single de pe "Echo",cel de-al doilea album semnat Leona Lewis, programat pentru lansare pe 16 noiembrie.
Single-ul a fost compus impreuna ci Ryan Tedder cu care britanica a facut echipa si pentru "Bleeding Love",ajuns ulterior si hit international.
"Echo" ii urmeaza albumului de debut al Leonei Lewis,"Spirit":devenit ,pe rand, cel mai bine vandut disc din UK-in 2007-si din SUA-in 2008.
Noutati si Barfe X27yuh
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty Re: Noutati si Barfe

Mesaj  Saya Joi Sept 10, 2009 2:53 pm

JORDIN SPARKS CERE AJUTOR :S.O.S.(LET THE MUSIC PLAY)



Ce poate fi mai frumos decat sa-ti incepi ziua cu o piesa noua? Jordin Sparks reuseste sa ne surprinda intr-un mod foarte placut.Unu: arata mai bine ca niciodata in noul videoclip S.O.S.(Let the music play).Doi :piesa despre care vorbim este mult mai dinamica,mai energica,mai ritmata decat cele cu care ne obisnuise cantareata si suna foarte bine.
Cu siguranta va fi difuzata in heavy-rotation si la radiourile noastre.Daca vi se pare ca stiti piesa de-o viata, aveti dreptate.S.O.S contine un sample din melodia anului 1983 "Let the music play" de Shannon.
Clipul S.O.S a fost regizat de Chris Robinson (Alicia Keys.Ciara,Flo Rida,Santana,Usher),iar filmarile s-au desfasurat intr-un club din Los Angeles luna trecuta.
Single-lul S.O.S (Let the music play) este al doilea pe care Jordin Sparks il promoveaza de pe noul album "Battlefield".Iata cum a comentat artista decizia de a comenta si altceva decat balade:
Noutati si Barfe 2h4vqmw


"Intotdeauna voi fi fata cu baladele de la "American Idol",dar am vrut sa incerc ceva nou."






MANUSILE LUI MICHAEL JACKSON CAD DIN CER



Cum te-ai simti daca, blocat in trafic fiind, te-ai trezi cu o manusa in genul celor purtate de Michael Jackson ,iti cade pe parbrizda?
Si daca apoi ar incepe sa ploua practic cu astfel de manusi?
Anuntul ca Janet Jackson va deschide MTV Video Music Awards 2009 cu un tribut Michael Jackson a fost insotit de un promo special, care reda situatia de mai sus.
Materialul are in prim-plan un sofer de taxi negru, enervat de blocajul din trafic-si pe cei doi pasageri ai sai....total indiferenti fata de ceea ce se petrece in jurul lor.
Ploaia de manusi Michael Jackson are harul de a schimba tuturor starea de spirit.
Noutati si Barfe 33wqnok



MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2009 VA FI DIFUZAT PE 13 OCTOMBRIE (SAU SEPTEMBRIE) PE MTV.......ORA NU MAI STIU EXACT DAR PARCA ERA 14 A.M. SAU 22...PUTETI URMARI MTV SI VETI VEDEA EXACT..!!!!
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty CEL MAI TARE SITE DE BARFE?

Mesaj  Saya Mar Sept 29, 2009 1:53 pm

CARE ESTE CEL MAI TARE SITE DE BARFE_.....EU CRED CA BEST MUSIC.......de pe acest site aflu mereu toate noutatile....articolele pe care le-am scris mai sus au fost procurate de acolo Very Happy ....Eu una am o idee ..de acum inainte am sa scriu doar cele mai interesante titluri iar voi va veti interesa ..daca vreti desigur...despre subiecte.....dureaza cam mult sa scriu articole intregi si vad ca nu prea atrag asa ca parca este mai bine...nu?...Daca stiti siteuri mai bune atunci as vrea sa le impartasiti..vom face un sondaj..CARE ESTE CEL MAI CUNOSCUT....Competitia siturilor de barfe incepe astazi si se termina peste doua luni....este bine?


DISTRACTIE PLACUTA CU VEDETELE PREFERATE...... Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty Re: Noutati si Barfe

Mesaj  Saya Mar Sept 29, 2009 2:07 pm

MARATON DE SARUTURI GROTESTI IN NOUL CLIP DEPECHE MODE-HOLE TO FEED

Hole to Feed este cel mai nou clip lansat de DEPECHE MODE.Piesa este inclusa pe noul material discografic SOUNDS OF THE UNIVERSE,lansat in luna aprilie.....Stiti unde gasiti mai multe detalii Very Happy

LADY GAGA......RISING STAR LA BILLBOARD WOMEN IN MUSIC

Lady GAGA va primi titlul de RISING STAR la evenimentul BILLBOARD WOMEN IN MUSIC, care va avea loc pe 2 octombrie la NEW YORK.


ENRIQUE IGLESIAS...NOUA IMAGINE A PARFUMULUI AZZARO POUR HOMME

Enrique Iglesias are succes la publicul tanar (in mare parte feminin) ,iar cei de la AZZARO tocmai pe aceasta idee au mizat.


VA UREY DISTRACTIE PLACUTA CU VEDETELE VOASTRE PREFERATE.. Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Noutati si Barfe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Noutati si Barfe Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Noutati si Barfe Empty Re: Noutati si Barfe

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum