Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cel mai puternic personaj

+2
Andy-Misa
Mada-Kurama
6 participan?i

In jos

Cel mai puternic personaj

Ichigo
 
Ishida
 
Hitsugaya
 
Byacuya
 
Yoruichi
 
Urahara
 
Ichimaru Gin
 
Abarai Renji
 
Kenpachi
 
Ukitake
 
Aizen
 
Chad
 
 
 
Vezi rezultatele

Cel mai puternic personaj Empty Cel mai puternic personaj

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 2:55 pm

Eu cred ca Ichigo este cel mai puternic personaj. Acesta a ajuns intr-un timp atat de scurt, asa de departe. Dupa ce isi pierde puterile Rukiei, depune un mare efort pentru a deveni iar inger al mortii, printr-o metoda aproape imposibila, dupa cum ziceau celelalte personaje. Apoi devine mult mai puternic decat era inainte si afla adevarata putere a sabiei lui. Pe langa aceasta putere, Ichigo mai are si tarie de caracter, hotarare atunci cand isi propune ceva... De exemplu reuseste sa atinga bankai-ul intr-un timp foarte scurt, de 2 zile, pe cand alti ingeri ai mortii realizau asta in 10 ani.


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Vin Iul 11, 2008 2:51 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Cel mai puternic personaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai puternic personaj Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cel mai puternic personaj Empty Re: Cel mai puternic personaj

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 5:17 pm

Nu am vazut inca foarte multe episoade si pana acum Byacuya pare a fi cel mai puternic pentru ca l-a invins foarte usor pe Ichigo atunci cand a venit dupa Rukia. Oricum in cele ce urmeaza, se pare ca Ichigo il va invinge dupa ce va fi antrenat de Yoruichi si el va fi cel mai puternic. bounce
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Cel mai puternic personaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai puternic personaj Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Cel mai puternic personaj Empty Re: Cel mai puternic personaj

Mesaj  Saya Dum Dec 21, 2008 8:47 am

Sunt sigura ca Ichigo este cel mai puternic deoarece se antreneaza foarte mult iar pe parcursul animeului se observa cum devine din ce in ce mai puternic...cred Neutral
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Cel mai puternic personaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai puternic personaj Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Cel mai puternic personaj Empty Re: Cel mai puternic personaj

Mesaj  yume Mar Ian 06, 2009 7:43 pm

Ichigo normal...el are cea mai mare putere, bineinteles acumulata si descoperita treptat. El are si puterea Rukiei dar si o putere innascuta adusa la viata impreuna cu scopul de a o salva pe Rukia. O dovedeste la final, transformandu-se in energie. king
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Cel mai puternic personaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai puternic personaj Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Cel mai puternic personaj Empty Re: Cel mai puternic personaj

Mesaj  Eve and Wall-e Mar Feb 03, 2009 10:28 pm

Ichigo, categoric Ichigo. Dupa cum spune si Mada Embarassed reuseste bankai-ul in 2 zile, ceea ce la ei era practic imposibil.
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Cel mai puternic personaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai puternic personaj Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Cel mai puternic personaj Empty Re: Cel mai puternic personaj

Mesaj  rukia2300 Mar Iun 29, 2010 8:25 pm

Ichigo este cel mai puternic si scuze ca corectez dar se scrie Byakuya nu Byacuya.
rukia2300
rukia2300
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 18
Varsta : 26
Localizare : Salonta
Warn :
Cel mai puternic personaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai puternic personaj Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Sus In jos

Cel mai puternic personaj Empty Re: Cel mai puternic personaj

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum