Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Finalul

5 participan?i

In jos

Finalul Empty Finalul

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:26 pm

Ce parere aveti de finalul Paradise kiss?

Mi-ar fi placut sa ramana impreuna George si Yukari dar daca era asa poate parea prea siropos... Pe parcursul animeului,Yukari parea sa depinda de George...mai pe la sfarsit a dovedit ca este puternica si isi poate urma visul fara el.
Si eu as fi vrut sa stiu cu cine s-a casatorit, insa am o banuiala ca a ramas cu Tokumori. Pare putin imposibil, deoarece se intampla dupa 10 ani dar poate au pastrat legatura.


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Vin Iul 11, 2008 7:24 pm, editata de 1 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Finalul Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Finalul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Finalul Empty Re: Finalul

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:11 pm

Finalul a fost un pic cam trist. Dupa tot ce s-a intamplat intre Yukari si George, ma asteptam sa ramana impreuna Suspect
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Finalul Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Finalul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Finalul Empty Re: Finalul

Mesaj  yume Sam Oct 25, 2008 10:27 pm

E un final ciudat, dar intrece toate asteptarile. Ar fi fost frumos sa ramana cu George Neutral . M-am gandit si eu la ideea ca a ramas cu "iubirea vietii ei din scoala", dar totusi sunt putin in ceata, nu stiu ce sa cred Suspect .
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Finalul Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Finalul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Finalul Empty Re: Finalul

Mesaj  Saya Dum Ian 18, 2009 8:02 pm

Cred ca finalul a fost foarte bun deoarece mamjoritatea sfarsiturilor se termina cam la fel si cred ca este enervant Suspect Este adevarat si ca ar fi fost frumos ca Yukari sa ramana cu George insa ar fi fost cam comun. Eu sunt sigura ca ea sa casatorit cu prietenul ei din scoala pantru ca valetul ei sau amicul ei de la sfarsit o intreaba daca viitorul ei sot nu se va supara ca va purta rochia creata de fostul ei iubit......de ce ar fi fost suparat ....logodnicul ........pe asa ceva daca nu ar fi stiut povestea .E adevarat ca Yukari ar fi putut sa ii spuna tot insa e mai dureros daca ar fi fost de fata la fosta dragoste.......acun nu stiu daca e adevarat??? Question Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Finalul Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Finalul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Finalul Empty Re: Finalul

Mesaj  Eve and Wall-e Mier Apr 15, 2009 4:54 pm

Finalul a fost divin!..Si cum arata Yukari peste 10 ani Shocked , foarte foarte frumoasa I love you .Mare pacat ca nu au ramas impreuna,erau cuplul perfect.
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Finalul Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Finalul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Finalul Empty Re: Finalul

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum