Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Lovitura preferata

4 participan?i

In jos

Lovitura preferata Empty Lovitura preferata

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:30 pm

Yu Yu Hakusho are din plin multe lupte si de aceea personajele dispun de diferite puteri si au diferite puteri Laughing

Cel mai mult imi plac plantele din infern ale lui Kurama (desi nu e chiar o lovitura) in special Sakura tree, la campionatul pentru conducatorul Makai-ului, in lupta Shigure vs. Kurama. Si folosirea tehnicei Death Seed e interesanta, aceasta tehnica presupunand implantarea unei seminte in corpul adversarului. In plus biciul de trandafiri e super tare... Cand e folosit e foarte frumos, cad petale de trandafiri... I love you


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Vin Iul 11, 2008 6:38 pm, editata de 1 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Lovitura preferata Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lovitura preferata Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lovitura preferata Empty Re: Lovitura preferata

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:15 pm

Cele mai tari lovituri mi se par cele ale lui Hiei, cum ar fi Kokuryuha sau Black Dragon Hell Fire. Deasemenea nici Reigun a lui Yusuke nu se lasa mai prejos si nici plantele din infern ale lui Kurama.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Lovitura preferata Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lovitura preferata Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Lovitura preferata Empty Re: Lovitura preferata

Mesaj  yume Lun Oct 27, 2008 9:48 pm

Imi place Reigun mai ales cand Yusuke il foloseste pe profesor Laughing
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Lovitura preferata Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lovitura preferata Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Lovitura preferata Empty Re: Lovitura preferata

Mesaj  Saya Joi Oct 30, 2008 8:09 pm

Mie imi plac toate dar cred ca imi place stilul de lupta al lui...... ....am uitat cum il cheama! Era unul care folosea vinul si berea! Stilul betivului ........sau cam asa ceva!
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Lovitura preferata Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lovitura preferata Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Lovitura preferata Empty Re: Lovitura preferata

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum