Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

5 participan?i

In jos

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Empty Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:47 pm

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Eu imi aleg animeurile din recomandarile prietenilor, citesc pe forumuri sa vad parerile altor fani si apoi citesc un rezumat ca sa afle cam ce se intampla in animeul respectiv. Daca imi place apoi incep sa-l urmaresc.
Uneori unele animeuri am inceput sa le vad doar pentru ca aveau o grafica foarte buna sau personaje frumoase, interesante si incetul cu incetul incepe sa-mi placa.


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Lun Iul 14, 2008 8:45 pm, editata de 1 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Empty Re: Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:43 pm

Eu cand vreau sa vad un anime nou, caut pe net pe anumite site-uri, nume de animeuri si daca imi place cum suna, ma uit si peste un review si daca mi se pare interesant il downloadez. Sau intreb pe la prieteni ce animeuri au mai vazut, ce parere au si ma hotarasc asupra unuia.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Empty Re: Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Mesaj  Saya Vin Oct 31, 2008 4:33 pm

Pai...........Eu pur si simplu caut un Anime pe care nu il stiu , ma uit la primele episoade iar apoi hotarasc daca imi place sau nu!
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Empty Re: Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Mesaj  yume Vin Oct 31, 2008 7:19 pm

Deobicei caut liste de animeuri, selectez ce am vazut si ce n-am vazut, iau in ordine si daca imi place si nu mi se pare plistisitor ma uit. Se mai intampla sa ma atraga un titlu si sa ma uit din interes, constat ca imi place si il vad pe tot. Smile
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Empty Re: Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Mesaj  Yami Sam Mar 13, 2010 11:45 pm

Hmmm deobicei caut genul de anime care imi place...ma uit la cateva episoade si daca totul e okey continui (si daca are un opening super ma impresioneaza si mai mult)
Cateodata din greseala sau pentru ca am auzit de la cineva ca e frumos....sau cateodata doar pentru ca am "pofta" de un anime nou...
Yami
Yami
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti? Empty Re: Cum va alegeti seriile anime pe care le urmariti?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum