Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Care este animalul favorit din anime?

5 participan?i

In jos

Care este animalul favorit din anime? Empty Care este animalul favorit din anime?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:57 pm

Ce animal/animale v-a/v-au placut cel mai mult in anime? Spune-ti de ce si anime-ul din care sunt.

Kirara, din Inuyasha e animalul meu favorit. E o pisicuta super simpatica, adorabila, pe care a primit-o Sango inca de mica. Desi la prima vedere pare inofensiva, aceasta se trasforma, fiind gata sa-si dea viata pentru a-si apara prietenii. Alt animal ce imi mai place este Poo... E super simpatic si imi place cand este in pericol de moarte (in acea pestera in care Yusuke trece printr-o proba grea pentru a deveni mai puternic) si totusi, ii duce apa lui Yusuke...


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Lun Iul 14, 2008 8:59 pm, editata de 1 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Care este animalul favorit din anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este animalul favorit din anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Care este animalul favorit din anime? Empty Re: Care este animalul favorit din anime?

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:34 pm

Animalul meu preferat din anime este Kirara. Este o pisicuta super draguta, simpatica, adorabila si care isi ajuta prietenii la greu.
Deasemenea imi mai place Kahya din Ghost stories, desi nu e chiar un animal ci e o fantoma ce a intrat in trupul unei pisici. La inceput aceasta ii ignora pe cei 5 prieteni (Satsuki, Hajime, Reo, Keiichiro, Momoko), dar cu timpul ii indrageste si ii ajuta cand sunt in pericol.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Care este animalul favorit din anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este animalul favorit din anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Care este animalul favorit din anime? Empty Re: Care este animalul favorit din anime?

Mesaj  yume Sam Dec 06, 2008 9:11 pm

Mie imi place pisica aia idioata din Trigun. Laughing E comica mai ales cand primeste cate un sut in spate si puricele "intelept" din inuyasha...e comic cand il face afis Inu Laughing
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Care este animalul favorit din anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este animalul favorit din anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Care este animalul favorit din anime? Empty Re: Care este animalul favorit din anime?

Mesaj  Raluky_Dark_Girl Dum Dec 14, 2008 7:15 pm

mia placut mult de tonton din naruto. mi se pare un porcusor foarte dragut si istet Very Happy

Raluky_Dark_Girl
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 30
Warn :
Care este animalul favorit din anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este animalul favorit din anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/11/2008

Sus In jos

Care este animalul favorit din anime? Empty Re: Care este animalul favorit din anime?

Mesaj  Saya Dum Dec 28, 2008 9:24 pm

Sincer nu prea cunosc animale din animeuri Mad Dar cred ca este Kirara. Este genul acela de animal caruia ii spui totul, te asculta si iti da sfaturi Very Happy si de aceea cred ca este cel mai dragut.
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Care este animalul favorit din anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este animalul favorit din anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Care este animalul favorit din anime? Empty Re: Care este animalul favorit din anime?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum