Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Buna, bine v-am gasit!

+3
Andy-Misa
Mada-Kurama
sora_naegino1
7 participan?i

In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  sora_naegino1 Vin Sept 05, 2008 5:54 pm

Buna, numele meu este Timofte Stefana, am 13 ani (14 in dec), am ochi caprui, par saten acum pana la umeri (nu stiu de ce, dar parul imi creste foarte repede si trebuie sa ma tund des, deci de la gradinita m-am tuns de vreo... 10-15 ori) , sunt din Iasi. Iubesc anime-urile si incerc sa vad cat mai multe, cel mai mult mi-a placut Kaleido Star, Yu Yu Hakusho, Fullmetal Alchemist, Full Metal Panic, Sailor Moon, Versailles no bara si Spirala...

Sunt o fire prietenoasa, care nici nu baga in seama greselile nesemnificative... Imi place sa fiu evil uneori pentru ca atunci stiu ca amuz lumea, nu imi place sa plang, rar mai vars cate o lacrima care o ascund cat de mult posibil... Sunt o fire tare de spirit ca sa spun asa si lupt chiar si pentru cei care ii cunosc de un minunt...

Sunt sagetator, cred ca asta explica multe...:d Nu ma prea incadrez la realitate, iubesc fictiunea... desi stiu ce e realitatea si cand sa cobor cu picioarele pe pamant, desi am 13-14 ani nu sunt intr-a 8-a a 9-a sunt intr-a 7-a acum am trecut asta fiindca mama m-a iubit si ma iubeste foarte mult, la gradinita ma dat la 2 ani si jumatate minim dar cand sa ma dea la scoala a mai asteptat un an parca... chiar nu-mi convine acum dar atunci nu am avut nimic impotriva.

Nu prea imi place sa scriu, dar incerc ... am inceput un fic de curand dar momentan astept pareri si critici inainte sa postez (cer si eu pareri de la cei mai buni). Imi plac multe stiluri de muzica chiar si rock, urasc manelele si sunt neutra cu folclorul... il cam evit ca sa spun asa... despre exterior, sunt optimista de felul meu si sincera, imi recunosc greselile si evit sa le mai fac...uneori sunt cam uituca. Sunt fericita uneori, dar ma mai izbeste si melancolia si tristetea, sunt timida uneori dar uneori ma izbeste o nebunie de se sperie lumea... Sa canti si sa dansezi pe strada in costum popular???? Eu cred ca e un act de nebunie ...
Daca aveti intrebari, va raspund cu drag si sinceritate

sora_naegino1
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  Mada-Kurama Vin Sept 05, 2008 9:59 pm

Ai spus multe despre tine... Imi pare bine sa te cunosc, cred ca ne vom intelege super. Deci esti inca un sagetator, ca si mine si ca ceilalti multi prieteni ai mei, fani de animeuri.

Ok... Sa vedem...:
1. Din ce oras esti?
2. Ce cantareti/trupe iti plac?
3. Melodie preferata?
4. Personaje preferate din Yu Yu Hakusho?

Cam atat pana acum...

Ai grija de tine si... mult succes la postat!!!
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  sora_naegino1 Vin Sept 05, 2008 10:15 pm

Sunt din Iasi, Imi plac ca si trupe H.I.M, Nightwish, Evanescene, Justin Timberlake, Blue, INXS, mai muuuulte, chiar toate pur si simplu urasc manelele si putin populara... Melodii preferate... toate sunt sau au fost... Personaje preferate.. Shuichi Minamino/Hiei/Yusuke
Multumesc si sa stii ca si eu sper si cred ca ne vom intelege foarte bn...Smile

sora_naegino1
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  Andy-Misa Mier Sept 10, 2008 9:16 pm

Bine ai venit pe forum...Succes la postat si ai grija la spam...See you later...Sper sa devenim prietene Very Happy
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  Eve and Wall-e Sam Sept 13, 2008 1:13 pm

Bun venit pe forum Stefana... Very Happy
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  dogyoukai_girl Sam Sept 13, 2008 8:15 pm


sunny flower
dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  yume Dum Sept 14, 2008 8:58 pm

Buna! Descrierea ta m-a lasat fara cuvinte (in sensul cel mai bun al cuvantului)
Nu pot spune decat Buna, bine v-am gasit! Sigani_anime32-welcome
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  Saya Vin Oct 31, 2008 5:02 pm

Salut! Bine ai venit! Si...nu mai stiu ce sa zic! BAFTA!
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  sora_naegino1 Mier Feb 04, 2009 11:10 am

Va multumesc tuturor pentru mesaje nu mai am internet acasa si de abea acum am prins si eu o farama de internet... Deci va multumesc pentru "intampinare" daca o pot numi asa si de curiozitate cam cat e un spam??? Fiindca am uitat cu timpul...
Sper sa putem sa mai vorbim si sa stiti sa id-ul meu de mess e acelasi ca si id-ul de aici...deci sper sa-mi dati add daca vreti...

Sper sa mai intru si daca se poate cat mai curand Very Happy

sora_naegino1
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Buna, bine v-am gasit! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna, bine v-am gasit! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Sus In jos

Buna, bine v-am gasit! Empty Re: Buna, bine v-am gasit!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum