Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Enma Ai - buna sau rea

5 participan?i

In jos

Enma Ai

Buna
 
Rea
 
 
 
Vezi rezultatele

Enma Ai - buna sau rea Empty Enma Ai - buna sau rea

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:16 pm

Voi ce credeti: este buna Enma Ai?

Eu cred ca Enma Ai este buna, pentru ca se vede pe chipul ei tristetea cu care trimite un suflet in iad. In plus, nu ea a vrut sa faca acest lucru, ci a capatat aceasta datorie fara voia ei.


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Vin Iul 11, 2008 4:56 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Enma Ai - buna sau rea Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Enma Ai - buna sau rea Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enma Ai - buna sau rea Empty Re: Enma Ai - buna sau rea

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 6:46 pm

Eu cred ca Enma Ai este persoana buna deoarece ea nu trimite oamenii in iad cu placere, ci o face doar pentru ca asta e meseria ei Crying or Very sad
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Enma Ai - buna sau rea Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Enma Ai - buna sau rea Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Enma Ai - buna sau rea Empty Re: Enma Ai - buna sau rea

Mesaj  yume Mier Oct 22, 2008 3:21 pm

Ai Enma e o persoana trista care a adunat in suflet atata ura si tristete incat au transformat-o intr-o persoana rece, orbita de sentimentul de razbunare. O inteleg deoarece rautatea oamenilor poate depasii orice limite. Intr-un fel ajuta oamenii si nu trimite in Iad persoanele nevinovate decat la porunca oamenilor "nebuni", care nu vad diferenta intre bun si rau. Neutral
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Enma Ai - buna sau rea Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Enma Ai - buna sau rea Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Enma Ai - buna sau rea Empty Re: Enma Ai - buna sau rea

Mesaj  Saya Mier Oct 29, 2008 9:34 pm

Ai Enma este o fata buna. Ea nu ar vrea sa trimita oamenii in iad dar este obligata. Sufletul ei este inchis si rece, insa nu pentru ca e rea, este asa deoarece pe parcursul anilor ce au trecut a vazut cat de negre pot fi inimile oamenilor si cata cruzime zace in ele. Sad
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Enma Ai - buna sau rea Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Enma Ai - buna sau rea Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Enma Ai - buna sau rea Empty Re: Enma Ai - buna sau rea

Mesaj  Eve and Wall-e Mier Feb 04, 2009 7:06 pm

Toata lumea este de aceeasi parere.Ei bine eu nu sunt.Mai pe la sfarsit o ataca pe fetita aceea cu care poate comunica,am un lapsus pe moment am uitat cum o cheama.Asta nu inseamna bunatate,asta inseamna ca pana la urma si ea este rea ca toti oamenii sise razbuna din cauza unui fapt intamplat in familia ei,deci eu cred ca este rea.
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Enma Ai - buna sau rea Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Enma Ai - buna sau rea Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Enma Ai - buna sau rea Empty Re: Enma Ai - buna sau rea

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum