Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pareri vizitatori

3 participan?i

In jos

Pareri vizitatori Empty Pareri vizitatori

Mesaj  Mada-Kurama Mar Feb 03, 2009 9:02 pm

Aici este locul unde vizitatorii isi pot spune parerea referitoare la forum Surprised .
Prin asta, voi incerca sa aduc imbunatatiri site-ului si sa devina un loc unde sa ne simtim cu totii bine Wink


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Lun Iul 23, 2012 12:11 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Pareri vizitatori Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri vizitatori Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pareri vizitatori Empty Re: Pareri vizitatori

Mesaj  Yusuke Sam Feb 14, 2009 12:42 pm

Imi place foarte mult forumul...e tare dragut, are subiecte interesante. Cred ca o sa ma inscriu si eu Smile

Yusuke
Vizitator


Sus In jos

Pareri vizitatori Empty Re: Pareri vizitatori

Mesaj  Cindy Sam Feb 27, 2010 8:53 am

hmmmmmm forumul e dragutel dar trb imbunatatit!!! inscrieti-va pe forumul prietenei mele

Cindy
Vizitator


Sus In jos

Pareri vizitatori Empty Re: Pareri vizitatori

Mesaj  Gaara of Mar Mar 02, 2010 5:47 pm

forumul e dragutz ...Razz Wink! in plus dak vrety sa facm un parteneriat intraty aicea

Gaara of
Vizitator


Sus In jos

Pareri vizitatori Empty Re: Pareri vizitatori

Mesaj  yume Mar Mar 02, 2010 8:39 pm

Hi minaa cheers ..
Nu apare site-ul Razz
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Pareri vizitatori Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri vizitatori Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Pareri vizitatori Empty Re: Pareri vizitatori

Mesaj  Imyubi Mier Sept 22, 2010 9:33 pm

umm...mdap sper sa nu ma injurati prea mult ptk critic un pic cam mult.. so eu incerc..voi imi spuneci ce e bine si ce nu.. deci ink o data: nu ma injurati prea tare:)))

1. schimbati tema forumului; in primul rand culoarea fondului, logo-ul care este patrat ceea ce nu e ok pentru ca e normal sa fie dreptunghiular.. si serios... negrul asta devine aiurea.. daca citesti ceva lung te ia ameteala Shocked

2. Faza cu animeurile... e foarte ok sa discutati despre fiecare in parte, se vede interesul but e prea mult sa le lasi afara...ataseaza.le undeva....ar arata mai oke mai ales ca imaginile de la categorii sunt imense ceea ce nu am suportat niciodata pe un forum..prefer ceva slim sa pot vedea mai mult si in plus nu e atat de obositor [asta trebuia sa pun la nr 1 da whatever];

3. Ar putea fi o regula cu semnaturile imense...deci nu spun sa fie o semnatura extraordinar de reusita, dar o regula ar trebui sa fie ceva gen "semnatura mica si obligatorie.." acum serios unele sunt chiar mari [nu dau nume ...oricum nu sunt de mult pe forum]...

nu stiu ce as mai putea spune, in rest forumul este ok....userii de treaba, eu mi.am spus parerea..

warning! :nu va suparati pentru cele spuse. incerc sa ajut.. so .. intrebare: as putea fi graphic designer? multumesc mult ca ati citit...eu sper sa va fie de folos so cya and xoxo all see ya
Imyubi
Imyubi
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 74
Warn :
Pareri vizitatori Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri vizitatori Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/09/2010

Sus In jos

Pareri vizitatori Empty Re: Pareri vizitatori

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum