Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor

4 participan?i

In jos

Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Empty Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor

Mesaj  Mada-Kurama Mier Feb 18, 2009 5:38 pm

Sunt multe personaje secundare fara de care animeurile nu ar mai avea farmec si care sunt uneori mult mai interesante decat personajul principal.

Voua care personaj secundar va place?


Mie...una imi plac mai multe personaje secundare din animeuri:
Kurama (Yuyu Hakusho) - e super dragut, sensibil, romantic, puternic (i'm in love with him)
Rukia (Bleach) - e frumoasa, inteligenta, are o personalitate puternica
Hitsugaya (Bleach) - imi place foarte mult cum lupta si e si frumos
Misa (Death Note) - draguta, naiva, dar inteligenta cat timp detine carnetul, in rest e mai prostuta Smile
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Empty Re: Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor

Mesaj  yume Lun Mar 09, 2009 7:22 pm

Personajul care-mi place cel mai mult este Nicholas D. Wolfwood din Trigun. I love you E un personaj dragut si e bland si inteligent. Cand a murit mi-a parut asa de rau incat mi-a venit sa plang Sad .
Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Sadwolfwood
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Empty Re: Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor

Mesaj  Saya Vin Mar 27, 2009 2:17 pm

Personajul meu secundar preferat este Ken din Kaleido Star. Este un bun prieten, destul de inteligent Very Happy si simpatic (haios Cool)
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Empty Re: Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor

Mesaj  Yami Sam Mar 13, 2010 11:03 pm

Hmmm cel mai bun personaj secundar cred ca ar fi Hinata ^_^...e prea dulce si superba ca sa nu o adori
Yami
Yami
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor Empty Re: Cel mai iubit personaj secundar din lumea animeurilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum