Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

5 participan?i

In jos

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Empty Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

Mesaj  Saya Joi Oct 30, 2008 4:14 pm

Aceasta lume seamana cu cea reala {sunt mici diferente.} Very Happy Mie imi place mai mult acest univers paralel decat {ca sa ma exprim asa}planeta asta plicticoasa.Voi ce credeti? Question
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Empty Re: Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

Mesaj  yume Mier Noi 19, 2008 7:47 pm

Sincer....nu stiu daca vi s-a intamplat sa fiti gelosi pe lumea in care traiesc anumite personaje. Mie mi s-a intamplat...si cea in care se desfasoara actiunea din Naruto m-a facut sa simt acest sentiment. E o lume plina de actiune, cu foarte multi termeni japonezi vechi. Like a Star @ heaven
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Empty Re: Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

Mesaj  Kabuto Yakushi Vin Apr 10, 2009 5:40 pm

imi place si lumea mea dar mai mult imi place lumea Naruto...eu deja am intrat in pielea unui personaj...Very Happy
Sunt Kabuto Yakushi! Smile am confectionat deja hainele lui am insigna, din pacate e din satul frunza dar fac eu rost si de insigna satului sunet...Razz

Kabuto Yakushi
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 29
Localizare : Konoha
Warn :
Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Empty Re: Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

Mesaj  Eve and Wall-e Dum Apr 12, 2009 4:03 pm

Mie-mi place mult lumea lor.E interesanta si plina de dinamism.
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Empty Re: Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

Mesaj  Yami Sam Mar 13, 2010 10:49 pm

Hmmm....sincer imi place lumea lor...pentru ca acolo conteaza cel mai mult prietenia,puterea ta de a face fata provocarilor, puterea de a nu te lasa asa usor
Dar din pacate nu exista asa ceva....suntem blocati in lumea noastra unde conteaza cat de bine sti sa dai din...agahm...fund cat de bine sti sa reciti manelele si ce trabant de masina ai:))
Mda ma rog...lumea lui Naruto e super dar nu va exista asa ceva...
Yami
Yami
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 29
Warn :
Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui? Empty Re: Ce parere aveti despre lumea in care traieste Naruto si prietenii lui?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum