Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto Shippuden

3 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty Re: Naruto Shippuden

Mesaj  yume Mier Iun 23, 2010 9:32 pm

Yami a scris:Neah mie imi palce mai mult cu parul scurt....o face mai puternica....atunci cand avea parul lung parea o fetita nu o ninja @_@...era prea....ihhhh...acum e pare mai puternica si mai dura asa....chiar cum este intradevar
Cat despre Hinata:X:X:X...aveti dreptate e cea mai tare din anime....e atat de dulce....si ea chiar il iubeste pe Naruto de la inceputul inceputului....spre deosebire de Sakura care la inceput il credea un ciudat pe Naruto
O mai ador pentru ca aproape si-a dat viata pentru el cand a sarit sa-l salveze si ador si confesiunea ei:
"I'm not afraid to die protecting you.....because I LOVE YOU?"Mad:x:x:x
Voi ce credeti....Naruto chiar o place?
Se pare ca dobitocul blond a uitat de ea si de faptul ca s-a sacrificat....e prea batut in cap:-l Rolling Eyes zau devine un obsedat de Sasuke exact cum era Sakura la inceput Mad

Pai... Naruto e cam ciudat.. ce-i drept animeul nu prea se axeaza pe dragoste, dar urmeaza sa aflam.. mi se pare ca urmeaza o confesiune in episodul 166... si nu numai Twisted Evil Hinata o sa isi arate latura mai razboinica .. o sa vedem atunci ce are de spus domnul Naruto Smile
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Naruto Shippuden - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto Shippuden - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty Re: Naruto Shippuden

Mesaj  yume Mier Iun 23, 2010 10:02 pm

Okkkeey.. am ajuns la episodul 165.. cum am spus .. Naruto pleaca sa se antreneze cu maestrul care l-a antrenat si pe Jiraya : Naruto Shippuden - Pagina 2 Naruto418-2
Intre timp Pain ataca satul .. si il distruge. Cam asa arata (fac o paranteza.. sper sa nu deranjeze ca pun poze, dar imi imainez ca mai sunt persoane care nu se uita.. Very Happy ) si da... acolo in gaura aia trebuia sa fie satul..:
Naruto Shippuden - Pagina 2 Konoha____by_kononohamaru
Multi sunt raniti, majoritatea oamenilor au fost evacuati prin tunelele de urgenta, sunt totusi foarte multi morti.. momentan si Kakashi a murit..zic momentan fiindca nu sunt sigura.. sau cel putin nu vreau sa cred asta Sad .
Naruto se intoarce .. si lupta de unul singur cu Pain.. il ajuta tot ce a invatat pana acum.. numai ca Pain e destul de puternic.

Informatii generale:
Pain nu este de fapt Nagato ci este corpul lui Yahiko controlat de la distanta de Nagato... trist e ca asa devine mai greu de infrant.. si Naruto si-a pierdut degeaba timpul si puterea cu cei 6 "Pain" si cu Pain..
Nagato ii controleaza, dar e foarte instabil..sa zic asa.. adica personal il vad intr-o stare groaznica:
Naruto Shippuden - Pagina 2 Glimpse-at-nagato
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Naruto Shippuden - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto Shippuden - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum