Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

ANIME IS FOR MICHAEL

2 participan?i

In jos

ANIME IS FOR MICHAEL Empty ANIME IS FOR MICHAEL

Mesaj  Saya Mar Aug 04, 2009 10:36 am

Off....Nu mai este un secret faptul ca Michael Jackson a murit.Pentru unii poate nu conteaza..Pentru altii da. DE CE? Pentru ca desi multe dintre melodiile sale aveau ori 20 ori 30 de ani....sau chiar 40 (jackson 5) tot reuseau sa ne patrunda in suflet...a avut un impact puternic in fiecare oras..in fiecare tara...si in fiecare continent.....mai ales in perioada 1980-1990......Pentru mine personal muzica lui a reprezentat alinare...veselie...tristete si adevar.....ar fi multe de spus si de aratat....(biografie....miscari de dans...poze...videoclipuri etc.)insa nu am sa fac acest lucru singura.....in aceasta categorie puteti spune tot ce simtiti despre Michael prin cuvinte...si puteti arata prin imagini cu animeuri...... Sad
ANIME IS FOR MICHAEL 2mzjsps
ANIME IS FOR MICHAEL 2rrqxxf
ANIME IS FOR MICHAEL Vr8u3d
ANIME IS FOR MICHAEL 9ftcwg
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
ANIME IS FOR MICHAEL Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ANIME IS FOR MICHAEL Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

ANIME IS FOR MICHAEL Empty Re: ANIME IS FOR MICHAEL

Mesaj  yume Joi Dec 17, 2009 11:51 pm

Multi l-au caracterizat gresit... pacat. A fost o stea ce inca lumineaza milioane, daca nu miliarde de muzicieni din toata lumea, indrumandu-i spre visurile si telurile lor. Jos palaria pentru un om mare cu un caracter pe masura. Like a Star @ heaven
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
ANIME IS FOR MICHAEL Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ANIME IS FOR MICHAEL Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum