Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pe cine iubeste Kouta?

4 participan?i

In jos

Pe cine iubeste Kouta? Empty Pe cine iubeste Kouta?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 3:17 pm

Pe cine credeti ca iubeste Kouta?

Kouta mi se pare cam naiv, nu prea stie ce simte... Pe de o parte, o place pe Lucy inca de la inceput pentru ca o vede diferita fata de ceilalti datorita urechilor ei. Mai apoi dupa ce se desparte de ea si se intalneste cu Yuka se vede ca tine si la aceasta mai mult ca la o simpla verisoara.
Dupa ce ii este omorata familia, isi pierde memoria, dar dupa ce se revede cu Yuka, acel sentiment invie. O dovada este intamplarea din padure cand Yuka il saruta si apoi o saruta si el.
Dupa ce isi aminteste tot, Kouta trece peste faptul ca Lucy i-a omorat sora si tatal, si o iarta. Asta inteleg... dar mai apoi o saruta, ceea ce mi se pare ceva greu de crezut. Cum poti iubi pe cineva care ti-a ucis familia?
Anyway, eu cred ca ar face un cuplu frumos cu Yuka...


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Dum Mar 01, 2009 4:35 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Pe cine iubeste Kouta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Kouta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pe cine iubeste Kouta? Empty Re: Pe cine iubeste Kouta?

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 5:56 pm

Desi Lucy i-a omorat familia, sentimentele lui Kouta pentru Lucy sunt mai puternice si reuseste sa o ierte. Cu toate acestea Kouta este confuz, nu stie ce simte, cand se saruta cu Yuka, cand o place pe Nyu, cand o saruta pe Lucy...
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Pe cine iubeste Kouta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Kouta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Kouta? Empty Re: Pe cine iubeste Kouta?

Mesaj  yume Sam Feb 28, 2009 6:16 pm

Kouta e cam nehotarat, dar totusi cred ca ii e draga Nyu si simte ceva pentru ea, mai mult decat simpla simpatie... I love you
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Pe cine iubeste Kouta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Kouta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Kouta? Empty Re: Pe cine iubeste Kouta?

Mesaj  Saya Joi Apr 09, 2009 3:13 pm

Eu cred ca Kouta o iubeste pe Nyu... Este mereu ingrijorat pentru ea, face tot posibilul sa o ajute iar cea mai mare dovada este faptul ca, desi Lucy i-a ucis familia, tot tine la ea ca inainte Very Happy Hmm...poate chiar mai mult I love you insa este adevarat ca tine foarte mult si la Yuka. Insa chiar si cu acel sarut din padure e posibil sa nu fie neaaparat dragoste Rolling Eyes
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Pe cine iubeste Kouta? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Kouta? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Kouta? Empty Re: Pe cine iubeste Kouta?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum