Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pe cine iubeste Inuyasha?

+3
Zoey
Andy-Misa
Mada-Kurama
7 participan?i

In jos

Pe cine iubeste Inuyasha?

Kagome
 
Kikyo
 
 
 
Vezi rezultatele

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 3:34 pm

Pe cine credeti ca iubeste cu adevarat Inuyasha?

Eu cred ca o iubeste pe Kagome. De ce? Pentru ca Kikyo este deja moarta si chiar cred ca Inuyasha tine la Kagome. Poate ca la inceput s-a simtit atras de Kagome pentru ca semana fizic cu Kikyo, dar pe parcurs a inceput sa tina la ea cu adevarat. Deci, raspunsul meu e Kagome...


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Vin Iul 11, 2008 4:36 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 6:33 pm

Eu zic ca o va alege pe Kagome, pentru ca intre ei doi s-a infiripat pe parcursul episoadelor o legatura puternica ce ii fac uniti, si se ajuta reciproc. Si, de ce ar alege-o pe Kikyo ? In fond, ea a vrut sa-l schimbe, sa-l faca om, si eu cred ca daca iubesti pe cineva cu adevarat il accepti asa cum e.
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  Zoey Sam Sept 06, 2008 10:11 pm

Eu zic ca o iubeste pe Kagome. Eu cred ca e atras mai mult de ea decat de Kykio. Deci o aleg pe Kagome.
Zoey
Zoey
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 34
Varsta : 29
Localizare : Tokyo
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

http://mew-mew-power.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  yume Vin Oct 17, 2008 6:22 pm

Cred ca o va alege pe Kagome, fiind mult mai apropiat de ea si mai aproape. Se inteleg bine si cu cat se cunosc, cu atat o uita pe Kikyo... Smile
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  Saya Sam Noi 01, 2008 9:03 pm

Inuyasha o va alege pe Kagome deoarece pe parcursul serialului acesta a incercat de mai multe ori sa se apropie de ea!!!! Cei doi au fost destul de apropiati de la bun inceput chiar daca se ciondaneau. De fapt ei s-au ciondanit aproape non-stop dar asta e alta poveste Very Happy !!!!! Revenind la subiect, Kikio era oricum o persoana moarta insa intre ei a fost o relatie destul de puternica iar asta este un aspect important. Dar oricum cred ca o va alege pe Kagome!!!!!! Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  Eve and Wall-e Mier Feb 04, 2009 5:06 pm

Categorik Kagome. Este indragostit de ea nebuneste. Si nu doar pentru ca arata la fel ca Kykio la exterior ci pentru ca este o persoana cu un suflet mai mare decat ne putem noi imagina Exclamation
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  dogyoukai_girl Dum Feb 08, 2009 11:38 pm

Normal ca o iubeste pe Kagome, doar nu ramane pe degeaba cu ea la sfarsitul animeului, iar daca v-ati uita si la cele 3 sau 4 filme veti observa ca relatia dintre ei este din ce in ce mai apropiata...parerea mea.
dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
Pe cine iubeste Inuyasha? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pe cine iubeste Inuyasha? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

Pe cine iubeste Inuyasha? Empty Re: Pe cine iubeste Inuyasha?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum