Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fani Kurama (Yoko Kurama)

4 participan?i

In jos

Fani Kurama (Yoko Kurama) Empty Fani Kurama (Yoko Kurama)

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:32 pm

Kurama e personajul meu preferat. Imi place mai mult cand e human, dar nici cand e youko nu e rau deloc. Kurama are multe calitati... E inteligent, calculat, puternic, sensibil, prietenos, amabil. Nu-si pierde calmul in nicio situatie si, inainte de a ucide pe cineva, incearca sa afle mai multe despre el pentru a fi convins ca nu face o greseala. E in stare sa se sacrifice pentru prieteni si familie... In concluzie, Kurama e un super baiat... De-ar exista in realitate asa baieti ca el... I love you
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Fani Kurama (Yoko Kurama) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fani Kurama (Yoko Kurama) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Fani Kurama (Yoko Kurama) Empty Re:Fani Kurama (Yoko Kurama)

Mesaj  dogyoukai_girl Mier Sept 03, 2008 10:31 pm

Ca si Mada_Kurama... Yoko Kurama sau Shuichi Minamino I love you este preferatul meu...ma atrage foarte mult faptul ca este inteligent, calm, puternic si am uitat sa spun...FRUMOS...iar ambele personalitati si infatisari ale lui sunt perfecte, cu toate ca unii spun ca seamana cu o fata si ca cine si-ar dori un prieten care sa se comporte ca o fetita...dar consider ca el este baiatul perfect pe care si l-ar dori orice fata lol!

dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
Fani Kurama (Yoko Kurama) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fani Kurama (Yoko Kurama) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

Fani Kurama (Yoko Kurama) Empty Re: Fani Kurama (Yoko Kurama)

Mesaj  yume Lun Oct 27, 2008 9:43 pm

Yoko Kurama este unul dintre cele mai frumoase personaje din yyh. I love you Este plin de stil si este super dragut. Pot spune ca merita sa aiba fane Wink .
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Fani Kurama (Yoko Kurama) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fani Kurama (Yoko Kurama) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Fani Kurama (Yoko Kurama) Empty Re: Fani Kurama (Yoko Kurama)

Mesaj  Saya Mier Oct 29, 2008 9:12 pm

Kurama este un baiat sensibil si foarte inteligent. Incearca mereu sa fie cu un pas in fata adversarului si se intelege cu toti. Mie imi plac ambele lui aspecte dar cred ca totusi o prefer pe cea umana{este mai putin serios}. Asa ca 3 urale pentru Kurama hip hip........uraaaa! Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Fani Kurama (Yoko Kurama) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fani Kurama (Yoko Kurama) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Fani Kurama (Yoko Kurama) Empty Re: Fani Kurama (Yoko Kurama)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum