Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

5 participan?i

In jos

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

Minamino Shuichi
 
Yoko Kurama
 
 
 
Vezi rezultatele

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

Mesaj  Mada-Kurama Joi Iul 10, 2008 4:35 pm

Mie imi plac amandoi pentru ca, in fond sunt una si aceeasi persoana, doar ca arata diferit. Desi atunci cand e Youko Kurama e mai rece, mai dur, mai misterios, aceasta e doar o aparenta pentru ca acea prezenta impunatoare care sperie adversarii, ascunde defapt un baiat bland si sensibil, care ar face orice pentru prietenii si familia lui. Dar daca trebuie sa aleg, il aleg pe Minamino Shuichi I love you


Ultima editare efectuata de catre Mada-Kurama in Vin Iul 11, 2008 6:47 pm, editata de 2 ori
Mada-Kurama
Mada-Kurama
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 415
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

https://anime-is-kawaii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty Re: Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

Mesaj  Andy-Misa Joi Iul 10, 2008 7:21 pm

Dintre cei doi il aleg pe Yoko Kurama. Este puternic, impunator, stie sa se faca respectat, cu toate ramane cu acelasi simt al dreptatii pe care il are cand este Minamino Shuichi. Imi place foarte mult parul lui argintiu, ochii patrunzatori... in cateva cuvinte este super dragut..
Andy-Misa
Andy-Misa
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 438
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Warn :
Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty Re:Yoko Kurama Vs Minamino Shuichi

Mesaj  dogyoukai_girl Mier Sept 03, 2008 10:38 pm

Eu cred ca Youko I love you si Minamino I love you se completeaza intr-un fel... De ce? Pentru ca... Minamino mi se pare genul de baiat calm, sensibil, linistit... retras in propria lui lume, dar isi iubeste enorm mama, fiind in stare de orice pentru ea. Cum am vazut si in prima serie... Insa... imi place si Youko, caci el este genul dur, rece, indiferent, dar care emana o aura de mister, care pare sa sara mai mereu la bataie, sacrificand orice pentru victorie, insensibil... un ,,lup'' singuratic. Cei doi par sa se completeze unul pe celalalt (desi sunt intr-un singur trup). Nu cred ca as putea alege intre ei... insa imi place un pic mai mult Yoko Very Happy
dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty Re: Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

Mesaj  yume Lun Oct 27, 2008 9:53 pm

Imi place mai mult cand e Yoko Kurama. Latura luptatoare se combina cu sensibilitatea si finetea. Frumusetea si misterul lui il fac atragator si impunator. Like a Star @ heaven
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty Re: Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

Mesaj  Saya Dum Ian 18, 2009 9:01 pm

Hmmmm...........e de gandit Mad ..........amandoi sunt puternici,draguti , calmi si impunatori.......deci am de ales intre latura mai rece si cea mai blanda.............cred ca o voi alege pe cea mai blanda....adica pe Kurama
Very Happy
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty Re: Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum