Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine?

4 participan?i

In jos

In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Empty In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine?

Mesaj  dogyoukai_girl Lun Sept 15, 2008 9:00 pm

Mie imi place de :
1. Eclair cand are parul roscat si ochii albastrii ,ultima aparitie din Kiddy Grade.
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Kiddy-10
2. Lumiere cand are parul si ochii verzi - albastrui ...si costumul albastru , penultima aparitie a acesteia din Kiddy Grade.
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? 5blarg10

- https://2img.net/h/i155.photobucket.com/albums/s286/Winter_1992/KiddyGradenr.jpg
-Eclair in mai multe vieti
- https://2img.net/h/i155.photobucket.com/albums/s286/Winter_1992/kiddygradeimg02217nr.jpg
-Lumiere in mai multe vieti
dogyoukai_girl
dogyoukai_girl
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Warn :
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

http://dogyoukaygirl.hi5.com

Sus In jos

In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Empty Re: In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine?

Mesaj  yume Sam Oct 25, 2008 8:59 pm

Cred ca cele doua fete arata bine in fiecare viata. Imi plac mult cand arata asa:
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Kiddy_10[/img]
yume
yume
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 616
Varsta : 29
Localizare : UNDEVA PE MAPAMÓND
Warn :
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/09/2008

Sus In jos

In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Empty Re: In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine?

Mesaj  Saya Mier Oct 29, 2008 9:49 pm

Nu stiu ce sa zic. Cred ca imi plac in toate aparitiile!
Saya
Saya
Anime God
Anime God

Numarul mesajelor : 450
Varsta : 29
Localizare : Eu?..in pom..pomul?...in aer..
Warn :
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Empty Re: In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine?

Mesaj  Eve and Wall-e Mier Feb 04, 2009 7:52 pm

La ultima lor aparitie eu cred ca arata cel mai bine,Lumiere arata divin asa.Si Eclair desigur I love you .
Eve and Wall-e
Eve and Wall-e
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 172
Varsta : 29
Warn :
In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/09/2008

Sus In jos

In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine? Empty Re: In care viata arata Eclair si Lumiere cel mai bine?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum